טיפול בתופעת אין אונות בגלי הלם באמצעות מכשיר ED-1000 
אין אונות הינה תופעה שכיחה, לפי הסטטיסטיקה - 30% מהגברים בגילאי 50 עד 60 סובלים ממנה וכל גבר חווה לפחות פעם בחייו תופעה של אין אונות. לא חייבים לדבר על זה אך רצוי להיוועץ עם מומחים בתחום האורולוגיה ולטפל בנושא.
מידע נוסף...
טיפול בגלי הלם
צור קשר
שם מלא
אימייל
טלפון
סוג הטיפול
כאבי ברכיים
מהם כאבי ברכיים וממה נובעים כאבי ברכיים ? 

כאבי ברכיים
עשויים לנבוע ממגוון סיבות פיזיולוגיות או ממצבי חוסר איזון בשלד ובמפרק. הסיבות השכיחות לבעיה כוללות: שחיקת סחוס, הנעלה לא נכונה, טראומה לברך, דלקות מפרקים, עומס יתר.טיפול ייחודי משולב בבעיית כאבי ברכיים ב"ישועות" בגלי הלם

כאבי ברכיים מצריכים שילוב של מספר שיטות. במרבית המקרים אין להסתמך על שיטת טיפול אחת ומכאן ייחודיות הטיפול אותו מציעה "ישועות"- טיפול בגלי הלם. הטיפול משלב מספר טכניקות טיפוליות, להורדת רמת הכאב ממפרק הברך, הפחתת דלקתיות (אם קיימת), הגדלת טווח התנועה של המפרק ומניעת החרפת הבעיה. כטיפול משלים לגלי ההלם ניתן לקבל: דיקורסיני, התאמה של נעל פיזיולוגית טיפולית, התאמת מדרסים והתאמת נעליים אורטופדיות.

תהליך ומשך הטיפול

הטיפול בברך משלב מספר טיפולים ( בין 4-6) בהתאם לצורך הרפואי:  

כפתרון לבעיות ההסתיידות אנחנו מציעים טיפול אורטוספק (מתוצרת חברת מדיספק). הטיפול בברך מתבצע באמצעות שליחת גלי הלם אקוסטיים לאזור הבעייתי, שמרעידים את מקום ההסתיידות ומפוררים אותה, עד שהיא מתמוססת ונספגת בגוף. עקב כך, מוגברת זרימת הדם לאזור והדלקת והכאבים נעלמים.

הערה: משך הזמן בין טיפול לטיפול הינו בין 7- 10 ימים.

חשוב לציין כי לפני תחילת הטיפול המטופל עובר בדיקה אצל רופא אורטופד ומומחה
חשוב לציין שהטיפול בגלי הלם אינו חודרני ואינו פולשני להבדיל מטיפולים אחרים כמו: הזרקות, כדורים, ניתוח.